Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Ген знищення!

Шпальти інтернет — видань досить часто майорять заголовками про вандалізм. Читаючи їх мене огортає гнів та сором, за людей, які задля отримання чергової порції адреналіну готові нищити чужу працю та майно. Що це? Ген, який спонукає нищити? Чи бажання бути в злиднях?
Доки я не почала працювати в селищній раді, то й не підозрювала скільки шкоди роблять люди навмисно. Ці вихідні видались врожайними на вирвані з тротуару лавки та перевернені смітники. І якщо сміття, ще можна зібрати, то що робити з вирваними, понівеченими, а у деякому випадку вщент зруйнованими лавками на площі ім..Шевченка.?
Неймовірно шкода, що у деяких мешканців і досі немає розуміння того, що ми маємо берегти наше спільне майно. Адже роблячи подібні речі, ми забираємо у своїх же дітей, родичів, друзів та врешті-решт у самого себе можливість посидіти на лавці, скористатися урною для сміття та просто комфортно провести час.
Ми бажаємо щоб у нашому селищі створювались місця відпочинку. А натомість не бережемо навіть те, що маємо.

Р.S. Звичайно селищна рада все відремонтує! Але…можливо треба зробити лавки з бетону або колючого дроту? І взагалі останнім часом, особисто у мене складається думка, що деякі наші люди не заслуговують на хороше!« повернутися до списку новин