В Херсонській області стартували гарячі лінії для людей, які постраждали від домашнього насильства

Дата: 21.04.2020 15:34

З 15 квітня в Херсонській області розпочинають роботу телефонні гарячі лінії для консультування з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки  жінок і чоловіків, які потрапили в складні життєві обставини у зв’язку з карантином, перебувають у ситуаціях домашнього насильства, які мають обмежений доступ до соціальних послуг; одинокі матері та батьки, які виховують дітей без сторонньої допомоги; інших вразливих груп жінок та їх сім’ї.

На гарячій лінії:

- надаються інформаційні та юридичні консультації жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства,

- надається психологічна допомога потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.

У разі потреби, людина отримає практичну інформацію, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи проблеми.

Контакти  телефонних консультантів в Херсонській області

ПСИХОЛОГИ

• Оксана +38 066 758 96 61
  • Вікторія +38 066 492 46 37
  • Анастасія +38 095 927 28 07
  • Дар`я +38 066 622 85 32

ЮРИСТИ

• Сергій +38 099 468 38 48
  • Олена +38 066 790 90 21
  • Олеся +38 099 349 71 45
  • Віра +38 099 349 71 43

Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (Ла Страда)

Урядова гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Дитяча гаряча лінія :

Пункти допомоги, куди можна звернутися з питань домашнього насилля у період карантину (сайт UNFPH)   https://ukraine.unfpa.org/uk/news/help-GBV .

МВС запустило  в месенджері Telegram чат-бот @police_helpbot щодо протидії домашньому насильству. Чат-бот  акумулює всю необхідну інформацію про домашнє насильство.

Діяльність телефонних гарячих ліній в Херсонській області є солідарними діями  неформального партнерства жіночих організацій в Херсонській області на виклики пандемії COVID19:

Така діяльність підтримана проєктом «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» впроваджується організацією Пакт за фінансової підтримки Уряду Канади, наданій Міністерством закордонних справ Канади.

Неформальне партнерство підтримано на базі Міжрегіонального ресурсного  центру з розвитку потенціалу жіночих організацій, який створено громадською організацією «Громадський центр «Нова генерація» в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні».

Проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» впроваджується організацією Пакт за фінансової підтримки Уряду Канади, наданій Міністерством закордонних справ Канади. Мета проєкту – підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами та просування гендерної рівності в Україні.

за інформацією: прес-служба ХОДА