Браконьєри «працюють» навіть під час карантину

Дата: 25.04.2020 18:53

Карантин кожен мешканець області проводить по-своєму. Хтось за роботою, хтось насолоджується спілкуванням з родиною. А от браконьєри у цей час порушують природоохоронне законодавство і завдають збитків державі та водним ресурсам.
У ніч з 15 на 16 квітня державні інспектори Херсонської екологічної інспекції відпрацьовували дотримання весняно-літньої нерестової заборони.
І під час рейду в Каланчацькому районі виявили три грубих порушення правил рибальства. На річці Каланчак чоловіки ловили рибу забороненими знаряддями лову. У арсеналі браконьєрів була сітка-рамка, хапа та мисинова сітка власного виробництва.
Фахівці екологічної інспекції склали 3 адміністративні протоколи за ч.4 ст. 85 КУПаП і попередили можливі збитки рибному господарству України.
Матеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення щодо притягнення порушників до відповідальності.