На річці Каланчак виявили двох незаконних рибалок

Дата: 25.04.2020 18:55

Інспектори Державної екологічної інспекції у Херсонській області проводили профілактичний рейд вздовж річки Каланчак. І виявили двох рибалок, які збиралися ловити рибу забороненими знаряддями лову. А саме сітками та так званими «павуками» (незаконне знаряддя лову виготовлене з сіткоснастневого матеріалу). Завдяки роботі інспекторів попереджено незаконний вилов водних ресурсів під час нересту.
Своє заняття чоловіки пояснили просто – хотіли спіймати риби, а про те, що зараз нерестова заборона, мовляв, нічого не чули.
Інспектори склали на порушників адміністративний протокол за ч.3 ст. 85 КУпАП. Санкція статті за порушення правил рибальства передбачає для громадян відповідальність від попередження до накладення штрафу від 34 до 170 грн.