Шановні мешканці Каланчака!

У звязку з епідеміологічною ситуацією в країні ККУП «Джерело» обмежено роботу в частині обслуговування споживачів.

Адміністрація ККУП «Джерело», з метою недопущення розповсюдження інфекції та для захисту персоналу підприємства, пропонує всім, у кого виникають актуальні питання, вирішувати їх у телефонному режимі.

Звернення, заявки та скарги приймаються на електронну адресу dzherelo kalanchak@ ukr.net (Не забувайте зазначати особовий рахунок. ПІБ, адресу, контактний номер телефону для зворотнього звязку).

Отримати консультації та розяснення, передати показники, звернутися щодо аварійної ситуації можна за телефоном: (05530) 3-І4-05;

У ціллю прозорих нарахувань за спожиті комунальні послуги просимо в обов'язковому порядку повідомити показники засобів обліку станом на 01.05.2020 року.

Основним джерелом фінансових надходжень є своєчасна та в повному обсязі оплата за спожиті комунальні послуги. Відсутність оплати та накопичення боргів ставить під загрозу, в першу чергу, закупівлю електроенергії для забезпечення безперебійної роботи водопровідно-каналізаційних об'єктів.

Будьте здорові !

Адміністрація ККУП "Джерело"