Сектор з питань пробації запрошує до співпраці волонтерів

Дата: 28.04.2020 10:17

Каланчацький районний сектор з питань пробації, який у межах своїх повноважень  здійснює нагляд за засудженими, звільненими від відбування покарання з випробуванням, виконання покарання у виді громадських, виправних робіт, позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю та проводить соціально-виховну роботу із засудженими, до яких застосовано пробацію, запрошує до співпраці волонтерів.

Метою пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами:

сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації;

участь у проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації;

участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації;

участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації;

надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації;

сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності;

сприяння у реалізації пробаційних програм стосовно суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням;

участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

Волонтером пробації може бути фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Наша адреса: смт. Каланчак, вул. Михайлівська, 37, тел. 0665648372. Фото без опису