Пенсіонери у квітні отримають грошову допомогу у розмірі 1000 грн

Дата: 04.05.2020 11:21

23 квітня 2020 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Херсонській області здійснено фінансування одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн за рахунок коштів Державного бюджету України.

Відповідно до порядку, затвердженого постановою Уряду від 01.04.2020 №251, уповноважені банки 24.04.2020 зарахували кошти одержувачам одноразової грошової допомоги на рахунки. Смс-повідомлення  з банку у даному випадку надходити не буде, тому пенсіонерам, які отримують пенсії через банківські установи, необхідно перевірити самостійно свій картковий рахунок.

Щодо пенсіонерів, які отримують пенсійні кошти через поштові відділення, то АТ “Укрпошта” здійснює доставку та виплату одноразової грошової допомоги одержувачам пенсій з 24 квітня поточного року.

Вищезазначену виплату отримають усі пенсіонери, загальний розмір пенсій яких з урахуванням надбавок та підвищень менше ніж 5 тис. гривень.