Херсонська область, Скадовський район

Дорогі жителі громади!

Дата: 01.05.2020 14:38
Кількість переглядів: 84

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім святом  Весни, Праці та Міжнародним Днем солідарності трудящих! Чесна, гідна і відповідальна праця – це основа розвитку будь-якої країни, а добробут її громадян – індикатор успішності держави. Тож нехай ці першотравневі дні подарують нам усім мир, тепло, надію на поліпшення життя та впевненість у правильному шляху!

Висловлюю  щиру подяку усім людям праці за повсякденну наполегливу роботу на благо нашої малої Батьківщини та країни вцілому, відданість обраній справі, уміння успішно реалізовувати всі плани та починання.

Бажаю Вам, Вашим рідним і близьким гарного настрою, весняного тепла і всіляких життєвих гараздів! ! Хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях!

З повагою, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук!