Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

З днем медичного працівника

Багато людей у дитинстві прагнули бути лікарем, але мало хто з них усе ж таки здійснив мрію свого життя. Хтось знайшов нове захоплення, а хтось просто зрозумів що праця лікаря йому не до душі. Але ті люди, які вирішили все ж таки пов'язати своє життя з медициною, заслуговують найвищу шану.

Традиційно, 21 червня своє професійне свято відзначають люди, які обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичний працівник. Саме від їх професіоналізму, відповідальності й гуманізму залежить життя людини.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, традиційного концерту не було, але селищний голова Володимир Зінчук завітав до НК «ЦПМСД», для того щоб привітати та вручити почесні грамоти та подарунки.

Грамотою Каланчацького селищного голови за високий професіоналізм, щоденну самовіддане  і наполегливе служіння обраній справі та з нагоди святкування Дня медичного працівника нагороджено:

  • Перебора Григорій Офанович, завідувач господарства ККНА «Каланчацький ЦПМСД»;
  • Войтова Алла Михайлівна, головний бухгалтер ККНА «Каланчацький ЦПМСД»;
  • Барановський Петро Васильович, лікар-терапевт Каланчацької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;
  • Куюн Людмила Юріївна, медична сестра загальної практики сіме  ної медицини Каланчацької лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Зі святом дорогі працівники медичної галузі!« повернутися до списку новин