Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

Освіта як пріоритет успішної держави

Освіта вважається важливим чинником розвитку суспільства, адже вона сприяє повноцінному розкриттю потенціалу кожної людини впродовж усього життя, створенню суспільства свідомих особистостей. Увесь світ стрімко рухається вперед, у сфері освіти обговорюються концепції індивідуальних освітніх програм, замість традиційних уроків, усестороннє дослідження тем, набуття навичок критичного та креативного мислення, отримання знань упродовж усього життя в будь-якому місці, у будь-який час, у будь-якій формі.

Однак реформа освіти завжди полягала лише у зміні освітньої програми,  а от останнім часом  пішли зміни й у матеріально-технічному забезпеченні.

Каланчацька  ОЗ « Каланчацький ЗПЗСО№1» не є виключенням, постійно обділений увагою, хоча у ньому здобуває освіту більше 720 учнів, що становить більше 42 % від загальної кількості усіх школярів Каланчацької селищної ради. Найбільший освітній заклад громади залишався постійно недофінансованим з боку матеріально-технічного забезпечення.

Для того, щоб виправити цю несправедливість, виконавчий комітет майже два роки працював, щоб реалізувати один з найбільш масштабних проєктів по лінії ДФРР, а саме проведення капітального ремонту Опорного закладу "Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти №1 Каланчацької селищної ради Херсонської області".

Наприкінці 2019 року вказаний проєкт було схвалено та відібрано регіональною комісією. Як результат, на його реалізацію з державного бюджету виділено майже 30 млн. грн, а співфінансування з місцевого бюджету складає більше трьох млн. грн.

Станом на сьогодні Херсонською ОДА оголошено тендер на суму 29 982 073 грн.

Вже сьогодні визначено підрядників, а саме ТОВ «Нікопольське СТК», директор Поган Олександр Станіславович. Під час зустрічі Олександра Станіславовича  з  першим заступником селищного голови, Андрієм Лабушним та директором школи Оксаною Пономарьовою було опрацьовано поступовий хід дій. Для здійснення задуманих планів залучено багато людей, кожен з них є професіоналами в своїй сфері роботи та відповідально підходить до поставленої задачи.

У рамках проєкту "Капітальний ремонт Опорного закладу "Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти № 1 Каланчацької селищної ради Херсонської області" за адресою: вул. Скадовська, 1, смт Каланчак Каланчацького району Херсонської області" буде зроблено термомодернізацію будівлі (заміну вікон, перекриття покрівлі, утеплення стін, а також ремонти класів, харчоблоку, спортивної зали та коридорів).

Наприкінці зустрічі з підрядниками Андрій Григорович та Оксана Борисівна оглянули новий спортивний майданчик. Реалізація проєкту якого недавно добігла кінця. Тепер це дозволить учням школи займатися футболом чи баскетболом не лише у спортивному залі, а й на вулиці. Що створить додаткові умови для розвитку спорту та можливості проведення різноманітних турнірів .

Тай взагалі спортивний майданчик – це чудове місце для захоплюючого дозвілля дітей, зона комфорту та здоров’я, де можна активізувати свою рухову діяльність, граючись, зняти статичну напругу і просто весело провести свій час. А коли він  осучасненим зі штучним покриттям та всіма супутніми вимогами – це чудово!
« повернутися до списку новин