11+й Tandem FishDem

Дата: 24.07.2020 09:24

Впродовж тисячоліть рибальство було для людини одним із головних способів здобуття їжі. Сьогодні ж риболовля  - це одна з найулюбленіших розваг, а також популярний вид спорту.

Наша громада мало, що знає про спортивну рибалку! Ми проводимо, багатьох видів спорту, та риболовля не сходить до цього переліку.  Однак цього року на водоймі "Пiвнично - Кримський каналу" з 03 по 05 липня пройшли всеукраїнські змагання 11+й Tandem FishDem по ловлі риби фідером, на яке приїхали команди з різних областе України.

Перед стартом головний суддя ознайомив всіх учасників із правилами змагань, а селищний голова Володимир Зінчук привітав гостей, акцентувавши увагу, на тому, що такий вид спорту гарна нагода відпочити та насолодитись спілкуванням з природою та побажав перемоги..

Після чого учасники пройшли інструктаж, жеребкування та були розділені на сектори для ловлі..

Змагання розпочались. Тут вирувало багато позитивних емоцій, хтось радів пійманій рибі, а комусь це і не вдавалось...

Цікаво, що спортивна рибалка популяризує принцип «зловив- відпустив», що зводить до мінімуму нанесення шкоди рибі. Саме тут спортивна рибалка це ціла наука, адже правильно вибрати рибацькі снасті далеко не просто і потребує знань та часу.

Три дні минуло, неначе їх й не було і 5 липня всі затамувавши подих чекали на вердикт головного судді. Хто ж саме став переможцем?

Перед підбиттям підсумків до присутніх звернувся перший заступник селищного голови Андрій Лабушний, який привітав з закінченням змагань, подякував організаторам за проведену роботу та побажай аби такі змагання кожного року проходили саме на нашій території, а ми в свою чергу будемо радо зустрічати гостей.

Після чого головний суддя вручив Андрію Григоровичу диплом Каланчацькій селищній раді за допомогу в організацію змагань та оголосив результати.

Серед 12 присутніх на змаганні команд призерами стали:

5 місце – «Бердянские пацаны» м. Бердянск

4 місце – «Шкипер» м. Бердянск

3 місце – «Ф-Харьков Фидер Теам» м. Харьков

2 місце – «Херсон Фидер Теам» м. Херсон

Перемогу є отримала команда

1 місце – « F- Дміпро» м. Дніпро

Вітаємо переможців та чекаємо всіх на змагання в наступному році!