Про проведення творчого конкурсу на кращий ескіз арт-об’єкта (скульптури, кованої конструкції, облаштування фотозони) «Мій улюблений Каланчак»

Дата: 26.02.2018 16:10

Повідомляємо, що з метою благоустрою селища Каланчак та створення зон відпочинку Каланчацькою селищною радою оголошується творчий конкурс на кращий ескіз арт-об’єкта (скульптури, кованої конструкції, облаштування фотозони) «Мій улюблений Каланчак». До участі запрошуються усі бажаючі.

Конкурсні матеріали повинні включати:

1. Назву арт-об’єкта (скульптури, композиції, кованої конструкції, зони, тощо). Місце розташування об’єкта.
  2. Детальний опис українською мовою (матеріал, розмір, колір, тощо). Аргументацію, чому саме такий арт-об’єкт та саме у такому місці селища.
  3. Візуалізацію (ескіз, зображення) на папері не менше формату А-4.
  4. Інформацію про автора чи авторів (ПІБ, електронна та поштова адреса, контактні телефони).

Конкурсні матеріали, оформлені відповідно до вимог, надавати до 28 березня 2018 року до ЦДЮТ (смт Каланчак, вул.. Михайлівська, 14) або до відділу освіти, молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради.