Семінар директорів закладів освіти Каланчацької селищної ради «Управлінська діяльність керівника освітнього закладу щодо формування освітнього соціалізуючого простору»

Дата: 26.02.2018 16:21

21 лютого 2018 року Горьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічала учасників  семінару директорів закладів освіти Каланчацької селищної ради «Управлінська діяльність керівника освітнього закладу щодо формування освітнього соціалізуючого простору».

Під час теоретичної частини адміністрація закладу (директор Тетяна Штрахова, заступник директора з навчальної роботи Світлана Тасжанова) розкрили питання створення оптимальних умов для максимального забезпечення розвитку та саморозвитку вчителя й учня, а також презентували досвід роботи закладу щодо реалізації V етапу обласної проблеми «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі». Вчителі Олексій Калабурдін та Владислав Тасжанов провели майстер-клас «Електронний навчальний заклад», під час якого продемонстрували варіант організації роботи закладу освіти в умовах дистанційного навчання та з використанням учнівських гаджетів. Педагог-організатор Анна Березнюк презентувала роботу учнівського самоврядування (шкільного кабінету міністрів) як складову модель соціалізуючого простору закладу.

У практичному блоці учасники заходу побували у мовній світлиці «У ріднім слові – цілий світ» (учні 5,6 кл., вчителі Наталя Ушакова, Олена Сайчишина), на економічному турнірі «Перші кроки в економіку» (учні 7 кл., вчитель Роман Галабурда), на засіданні круглого столу «Історичний та мистецький феномен Майдану» (учні 8 кл., вчителі Світлана Ігнатенко, Анна Березнюк, Олексій Кручаненко), на ток-шоу «Ми у майбутнє обираємо дорогу» (учні 9,11 кл., вчителі Лариса Садовніченко, Ніна Хоменко).

Потім усі зібралися на фольклорно-етнографічному святі «Масляна прийшла та забави принесла…», яке підготували учні початкових класів (вчителі Олена Колмикова, Антоніна Олексієвець, Тетяна Грибко, Анатолій Семикопенко) разом з народним колективом із села Привілля «Українські вечорниці» (керівник Наталя Тимошенко).

Наостанок гості мали змогу поділилитись враженнями та  висловити побажання школі та колегам.