Бюджет Каланчацької територіальної громади на 2021 рік прийнято!

Дата: 25.12.2020 16:13

Фото без опису24 грудня 2020 року на засіданні 6 сесії Каланчацької селищної ради 8 скликання депутати затвердили бюджет громади на 2021 рік. Дякую депутатам за співпрацю!

Бюджет сформовано з урахуванням вимог Податкового і Бюджетного кодексів, Закону України «Про Державний бюджет на 2021 рік», змін до адміністративно-територіального устрою –а саме  приєднанням трьох сільських рад: Новоолександрівської, Олексіївської та Хорлівської.
У цілому ресурс бюджету громади на 2021 рік обрахований в сумі 141,3 млн. грн., з них:
      - Власні доходи загального фонду – 69,0 млн.грн.
      - Трансферти із Державного та обласного бюджетів – 70,6 млн.грн.
      - Доходи спеціального фонду – 1,7 млн.грн.

Основним джерелом доходів є податок на доходи фізичних осіб, який становить 42,5 млн.грн. або майже 62% усіх доходів.
Обсяг видатків бюджету громади на 2021 рік визначений в сумі 141 млн.грн., з них найбільше передбачається спрямувати на утримання освітньої галузі майже 75% усіх видатків. На оплату енергоносіїв Центральної лікарні передбачено - 1,7 млн.грн.

Витрати на утримання апарату селищної ради планується спрямувати 12,3 млн. грн, частка  їх у доходах загального фонду (без урахування трансфертів) становить 17,8%, що менше за показник 9 місяців 2020 року - 25,2%. Також ці витрати заплановано менше за 2020 рік на 1,8 млн.грн, це при тому що збільшується кількість адміністраторів Центру надання адміністративних послуг на 10 штатних одиниць для надання послуг мешканцям громади в кожному населеному пункті: Новокиївці, Новопавлівці, Новоолександрівці, Гаврилівці, Олександрівці, Олексіївці, Хорлах, Привіллі, Роздольному та М.Гороького.

Бюджет 2021 року є соціально орієнтованим. Це реалістичний і збалансований бюджет, і своєчасне його затвердження дозволить уже з початку наступного року розпочати повноцінне фінансування усіх запланованих видатків.

Також враховуючи, що наразі відділ фінансів та планування Каланчацької селищної ради залишився без працівників, дякую за підготовку проекту бюджету громади на 2021 рік Ірині Алєєвій, Світлані Кручині та Валентині Швець.

З повагою,
селищний голова                                                 Світлана Фоміна