Відбувся особистий виїзний прийом громадян Світланою Фоміною

Дата: 08.02.2021 13:28

Фото без описуВідповідно до затвердженого графіка, в населених пунктах громади (Новокиївка, Роздольне, Хорли, Новопалівка)  відбувся особистий виїзний прийом громадян Каланчацьким селищним головою Світланою Фоміною.
Питання, з якими зверталися громадяни, стосувались найчастіше ремонту доріг, вивозу сміття, руху маршрутних автобусів, роботи ФАПів та амбулаторій, недостатнього обслуговування працівниками поштового зв'язку та інших  питань.
Щодо більшості порушених питань, Світлана Фоміна надала роз'яснення за місцем звернення, за іншими – дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів селищної ради.

За анонсами виїзних заходів слідкуйте на сайті громади та на офіційній сторінці у Фейсбуці.