УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

Дата: 12.02.2021 13:52

Фото без описуЗа повідомленням обласного центру з гідрометеорології 12 лютого 2021 року на території Херсонської області очікуються складні погодні умови. Вночі та вранці дощ з переходом в мокрий сніг, вдень сніг, ожеледь, налипання мокрого снігу, вдень місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний 15-20 м/с.
Температура повітря протягом доби від 1° тепла до 4° морозу.
    Звертаємо увагу, що 13-18 лютого очікується подальше зниження температури до 10-15° морозу.
    У зв’язку з погіршенням погодних умов просимо водіїв бути уважними та обережними за кермом. При можливості, без нагальної необхідності, не виїжджати на дороги.
Просимо мешканців громади зважати на прогноз погоди та бути обережними під час руху.

Поради пішоходам:

1. не тримайте руки в кишенях – це збільшує можливість не тільки падіння, але і важких травм, особливо переломів та струсів мозку. Ходіть не поспішаючи;
  2. будьте уважні й на тротуарі – автомобіль може занести або водій може вчасно не загальмувати;
  3. обходьте металеві кришки люків – як правило, вони покриті льодом.

Пам’ятайте, що Ваша безпека, в першу чергу,залежить від Вас!