ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 21.02.2021 19:47

20 лютого назавжди закарбувалося у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадує про сумний 2014-й рік. Саме в цей день під час Революції Гідності загинуло найбільше активістів Майдану.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у селищі Каланчак відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам на сході України за участю селищного голови Світлани Фоміної, учасників та ветеранів АТО /ООС, представників Каланчацького районного козацького товариства Прогнойської паланки Херсонського коша Українського козацтва.
    Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

Слава Героям Небесної Сотні!
Слава Україні!