Підсумки виконання бюджету Каланчацької селищної територіальної громади за 2020 рік

Дата: 25.02.2021 08:02

Фото без описуФактично за січень - грудень 2020 року до загального фонду селищного бюджету надійшло доходів у сумі 122146,7 тис. грн., що становить 104,5 % до уточненого плану на цей період. Власних та закріплених доходів отримано 65590,3 тис. грн. або 108,7 % до плану за 2020 рік, що на 1170,1 тис. грн. більше фактичних надходжень 2019 року.

За звітний період не виконано заплановані обсяги надходжень по платі за надання адміністративних послуг (надійшло 768,1 тис. грн., план  1200,00 тис. грн., що на 431,9 тис. грн. або 36,8 % менше планових показників на цей період).

Крім того, надійшла незапланована рентна плата за користування надрами в сумі 8,7 тис. грн.

До спеціального фонду селищного бюджету надійшло 2992,7  тис. грн., при плані 1943,4 тис. грн., що складає 154,0 % річних планових призначень.

В повному обсязі отримано з державного бюджету базову дотацію і освітню та медичну субвенції.

Також, за звітний період до селищного бюджету надійшли:

дотація з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 4544,5 тис. грн.;

субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в сумі 832,8 тис. грн.;

субвенція на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 222,1 тис. грн.;

субвенція  за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 199,0 тис. грн.;

субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  в сумі 67,4 тис. грн.;

субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 2193,1 тис. грн.;

субвенція на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 754,8 тис. грн.;

субвенція з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету - 821,4 тис. грн.;

інша субвенція від сільських та селищних рад в сумі 409,8 тис. грн.

Видатки загального фонду селищного бюджету при планових призначеннях 111485,7 тис. грн. проведено в сумі 108301,1 тис. грн., або 97,1 % до уточненого плану звітного періоду. З урахуванням міжбюджетних трансфертів виконання становить 97,2 %.

Із загальної суми видатків по загальному фонду на фінансування соціально-культурної сфери спрямовано 87165,9 тис. грн., у тому числі на:

освіту – 75886,1 тис. грн.;

охорону здоров'я – 2189,6 тис. грн.;

соціальний захист та соціальне забезпечення – 3295,0 тис. грн.;

культуру та мистецтво –5795,2 тис. грн.

У першу чергу фінансові ресурси селищного бюджету спрямовувались на фінансування захищених статей, зокрема, на заробітну плату з нарахуваннями  працівників бюджетних установ із загального фонду витрачено 92805,2 тис. грн., на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 4496,5 тис. грн.

Виплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери проведена в повному обсязі.

Виплата комунальних послуг та енергоносіїв  проведена в повному обсязі до фактичних нарахувань.

По спеціальному фонду селищного бюджету видаткова частина виконана на 95,8% (при уточненому річному плані 11020,1 тис. грн. використано 10555,0 тис. грн.)

Кредиторська заборгованість станом на 01 січня 2021 року відсутня.

Дебіторська заборгованість установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету станом на 01 січня 2021 року складає 10,0 тис. грн., в порівнянні з початком року зменшилась на 4,7 тис. грн.