Дата: 01.03.2021 08:38

Фото без опису  Каланчацька районна філія Херсонського обласного центру зайнятості запрошує на навчання в Херсонському центрі професійно – технічної освіти ДСЗ повнолітніх (виповнилося 18 років) незайнятих осіб.

Орієнтовний ГРАФІК відкриття груп на березень 2021 року

Професія

Орієнтовна дата початку навчання

Термін навчання (включаючи практику), міс.

Швачка

3,0

Овочівник

3,2

Касир торговельного залу

5,2

Продавець продовольчих товарів

4,8

Плодоовочівник

3,3

Покоївка

2,5

Направляються на навчання особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають статус безробітного. Навчальний заклад знаходиться у м. Нова Каховка. Практику в період навчання, за бажанням,  можна проходити за місцем проживання. ЗНО чи інші вступні іспити здавати не потрібно, тільки пройти медогляд та взяти направлення від центру зайнятості. Навчання та проживання (гуртожиток) повністю оплачуються службою зайнятості. Якщо особа, яка направляється на навчання, має право на виплату допомоги по безробіттю, то на період навчання виплата допомоги зберігається та виплачується помісячно. Отож за декілька місяців, з мінімальними затратами, можна отримати повноцінну професію.

За більш детальною інформацією можна звертатися в каб. №9 або за телефоном 05530 32370.