Відбувся особистий виїзний прийом громадян селищним головою

Дата: 01.03.2021 15:13

Каланчацький селищний голова Світлана Фоміна 26 лютого провела виїзний прийом громадян у с.Гаврилівка Друга та с.Бабенківка Перша.

На особистому прийомі голова громади зустрілася з 14 місцевими жителями, які звернулися до неї з різними питаннями, а саме: надання медичних послуг, ремонт доріг та сільського будинку культури, забезпечення вуличного освітлення та вивозу сміття, тощо. Та найбільше мешканців турбували земельні питання.

Варто наголосити, що жодне із звернень не залишилося без уваги. Світлана Фоміна запевнила, що всі питання будуть відпрацьовані максимально ефективно.

Під час прийому фахові коментарі надавав спеціаліст відділу земельних відносин та просторового планування виконавчого комітету селищної ради Олександр Кравченко.