3 березня - Всесвітній день дикої природи

Дата: 03.03.2021 08:55

Фото без опису20 грудня 2013 року Генеральна Асамблея ООН (ГА ООН) на своїй 68-й сесії проголосила 3 березня - день підписання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES), у 1973 році – Всесвітнім днем дикої природи з метою підвищення обізнаності про диких тварин та рослин у світі.

Тема цьогорічного Всесвітнього дня дикої природи «Ліси та засоби до існування: підтримання людей та збереження планети».

У зв’язку з цим, секретаріат Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикоії фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES) організовує віртуальний захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня дикої природи.

Подія транслюватиметься в прямому ефірі на YouTube сьогодні, 3 березня 2021 року, починаючи з 14:00 год (за центральноєвропейським часом), і буде доступна для всіх бажаючих без реєстрації за посиланням: