Каланчацька громада вшанувала пам’ять Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 14:01

Фото без описуСьогодні,  09 березня, в смт Каланчак відбулася літературно-пісенна година та церемонія покладання квітів до погруддя Тараса Шевченка за участю представників місцевої влади, Каланчацького районного козацького товариства Прогнойської паланки Херсонського коша Українського козацтва, вчителів та учнів шкіл. Захід було приурочено до  207-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.

«Сьогодні ми вклоняємось великому українському поетові Тарасу Григоровичу Шевченку. Він прожив непросте життя, але проніс через роки любов до України, яку невтомно висловлював у своїй багатогранній творчості. І нам, за прикладом Тараса Шевченка, треба пам'ятати і берегти те, що нас об'єднує як націю», - зазначив бунчужний козацького товариства Федчишин В.Б.

У двадцять першому столітті Тараса Шевченка називають українським пророком, слово його як цілюще джерело невичерпної мудрості і сьогодні втішає, рятує і  надихає багатьох боротись за власну свободу, рідну мову, спокій і красу рідної землі.