Масляна відбулася – весна в Олександрівці розпочалася!

Дата: 11.03.2021 16:30

Фото без описуЗ давніх-давен не було села чи міста на Україні, в якому б не зустрічали прихід Весни – Масляну. Це свято завжди проходить весело: з музикою, іграми та піснями. А ще, обов’язково, з млинцями – символом сонця, надії на швидке пробудження природи від зимового сну.

От і сьогодні, 11 березня, в селі Олександрівка біля будинку культури відбулося свято Масляна, в якому прийняли участь вчителі та учні школи, мешканці та гості села.

Зі словами привітань звернулася до присутніх на святі Каланчацький селищний голова Світлана Фоміна, яка побажала усім гарного настрою, теплої весни, щедрого врожаю.

Колектив СБК під керівництвом Світлани Кудревської підготував святкову концертну програму. Особливо вразили сольні виступи Олексія Цибанюка та Лариси Борщун. Були і традиційні дійства - спалення опудала та дегустація млинців.

Тож, проводячи такі свята, хочеться вірити, що оберіг пам’яті торкнувся наших сердець, що у нас з’явиться бажання шанувати традиції і звичаї українського народу.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради