Каланчацький маслозавод - наша гордість

Дата: 17.03.2021 18:52

Фото без описуКаланчацький маслозавод заснований ще в далекому 1931 році. Спочатку це було підприємство, яке, в основному, виготовляло вершкове масло. Більшого розвитку підприємство набуло в післявоєнний період.

Каланчацький маслозавод був єдиним в південному регіоні області з переробки вершків, які надходили з сепаратних пунктів населених пунктів Каланчацького, Скадовського, Цюрупинського і Чаплинського районів.

Фото без описуЗавод пишався своїми передовиками і новаторами виробництва: Мартинова Т.І., Пігун О.Ю., Височенко С.О., Скорненко О.Д. та інші.

Сьогодні це багато-галузеве сучасне молокопереробне підприємство. Вся продукція виробляється на сучасному обладнанні згідно національних стандартів.

Продукція маслозаводу відзначена 10 золотими медалями та багатьма іншими нагородами.

Директором підприємства тривалий час був Сергій Данилович Гришко, сьогодні колектив маслозаводу очолює Людмила Пантеліївна Ружицька.

Джерело: нарис //Каланчак... Перлина таврійського краю/ автор Надія Федкевич. - 166 с.