Анонс вебінару "Вакцинація від COVID-19 та інших інфекцій в громадах"

Дата: 18.03.2021 17:08

В Україні триває вакцинація від коронавірусу. Ще до того, як вакцина була розроблена, а перші вакцини перетнули кордон країни,  тему щеплень від COVID-19 охопили різноманітні чутки. Однак коронавірус, як і будь-яка хвороба, не толерує фейки та домисли, бо їх ціна – людське здоров’я та життя. Лише перевірена інформація та свідоме ставлення до вакцинації від COVID-19 є необхідними інструментами для того, щоб якнайшвидше перемогти пандемію та повернутися до нормального життя.

«Вакцинація від COVID-19 та інших інфекцій в громадах» – вебінар, який проходитиме за сприяння Херсонської обласної державної адміністрації в межах проєкту «Посилення стійкості громад у Херсонській області», що реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії наданої через Британське посольство в Україні, та спрямований, перш за все, на громади Херсонщини, але долучитися до вебінару може кожен охочий.

Протягом онлайн заходу лікарі-експерти з імунопрофілактики висвітлять найбільш актуальні дані щодо вакцин та вакцинації від COVID-19, розвіють міфи навколо цієї теми та нададуть вичерпні відповіді на поширенні запитання громадян.

Спікери вебінару:

Федір Лапій, голова правління ГО «Батьки за вакцинацію», к.м.н., доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім.Шупика, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики.
Сергій Литовка, керівник експертної групи з питань імунопрофілактики МОЗ України

Модератор вебінару:

Ірина Волошина, лікар, консультантка ПРООН

Реєстрація: https://forms.gle/pxuEzBvQoM94HQUV7
Дата: 23 березня 2021
Час: 14:00-16:30

Участь у вебінарі безкоштовна. Долучайтеся!