Відбулася робоча поїздка в с.Олександрівка

Дата: 20.03.2021 11:51

Фото без описуУ п’ятницю, 19 березня, Каланчацький селищний голова Фоміна С.В. здійснила робочу поїздку до села Олександрівка.
Під час свого візиту голова громади провела прийом громадян та відвідала Олександрівську ЗОШ I-III ступенів.

Завітавши до школи, Світлана Фоміна переконалася, що в цьому навчальному закладі забезпечено належні умови для виховання та розвитку учнів. Проте існують певні проблеми, так школа потребує капітального ремонту покрівлі.

Місцеві жителі зверталися до селищного голови з питаннями, які стосуються водопостачання, ремонту доріг, пасажирських перевезень у транспорті приміського сполучення та інші.

Під час прийому фахові коментарі надавала завідувач Каланчацького сектору обслуговування громадян ГУ ПФУ в Херсонській області Тетяна Сокол.