«Велике будівництво» на Херсонщині

Дата: 01.04.2021 12:50

Фото без описуПроєкт «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Під час пресконференції, очільник області, Сергій Козир відзначив успішну реалізацію програми у 2020 році:

«Програму Президента «Велике будівництво» реалізовано на 100%, а Херсонщина увійшла до трійки лідерів в Україні. В області в рамках програми реалізовано 19 проєктів, але відремонтовано або реконструйовано 21 об’єкт соціальної інфраструктури, також відремонтовано 128 км доріг у різних куточках Херсонської області».

Всього на реалізацію проєктів в минулому році з державного та місцевого бюджетів використано 224,1 млн грн.

У цьому році до запланованих об’єктів увійшли не лише школи, амбулаторії, а й культурні об’єкти, ЦНАПи й аеропорт – всього 15 об’єктів.

Крім того, в рамках програми Президента України «Велике будівництво» у місті Берислав планується реалізація проєкту з будівництва комплексу по сортуванню побутових відходів. Потужність комплексу становитиме 98 куб.м/добу. Реалізація даного проєкту розрахована на два роки і відбуватиметься за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку загальною вартістю 26,5 млн грн.

Також, у 2021 році заплановано побудувати 57,5 км доріг. Для контролю за якістю дорожнього покриття та убезпечення автошляхів від руйнування на Херсонщині встановлюються WIM-комплекси, а також працюють габаритно-вагові комплекси для виявлення перевантажених автомобілів.

Джерело: офіційний сайт ХОДА