Вітаємо Супрун Олександру Іванівну з 80-річним ювілеєм

Дата: 01.04.2021 17:45

Фото без описуВчитель – це не просто професія, це – покликання. Бути вчителем – це відчувати свою відповідальність, пишатися кожною перемогою, здобутою учнями. Саме такою є  Супрун Олександра Іванівна - Заслужений вчитель України, Почесний громадянин Каланчака, яка сьогодні відзначає свій 80-річний ювілей.

80 років – це величезний життєвий досвід, це роки щастя і турбот, роки сумлінної та самовідданої праці.
Не кожна людина може бути вчителем, так як ця професія вимагає колосальної та кропіткої праці, величезного терпіння, любові до дітей. Тому важко переоцінити заслуги Олександри Іванівни, яка вивчила і виховала не одне покоління учнів. Адже, скільки б у неї не було вихованців – для радощів і прикрощів кожного з них вона знаходила місце в своєму серці.

Шановна Олександро Іванівно! У цей святковий день зичимо Вам міцного здоров`я та активного довголіття, бадьорого настрою й наснаги на добрі справи! Спасибі Вам за те, що і сьогодні залишаєтесь прикладом для підростаючого покоління, людиною слова, людиною – яку хочеться наслідувати, згадувати і ставити у приклад.