Про відзначення у 2021 році Дня охорони праці

Дата: 05.04.2021 12:32

Фото без описуЗгідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».

Державна служба України з питань праці  підготувала план заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році.

Інформація стосовно онлайн конференції, присвяченої Дню охорони праці в Україні, буде висвітлена на офіційному сайті Держпраці.