«Велике будівництво»: у приймальних відділеннях встановлять майже 5 тисяч одиниць сучасної медтехніки для порятунку хворих

Дата: 06.04.2021 15:55

На Херсонщині наразі завершено реконструкцію 8 приймальних відділень. Середній показник готовності приймальних відділень по Україні сягає 90%.

У рамках президентської програми «Велике будівництво» в цьому році 4656 одиниць медичного обладнання на суму понад 6 млрд гривень буде закуплено для приймальних відділень, які оновлюються та реконструюються по всій Україні.

Зокрема, всі оновлені приймальні в тій чи інший комбінації вже отримують і отримуватимуть таке обладнання: ангіографи, ендоскопи, електрокардіографи, підйомники пацієнтів, дефібрилятори, функціональні ліжка, апарати штучної вентиляції легенів, монітори пацієнта, центральні кисневі станції з мережею, апарати серцевого масажу, центральні станції моніторингу, аналізатори крові, біохімічні аналізатори, коагулометричні аналізатори, МРТ.

За словами заступника керівника Офісу президента та координатора «Великого будівництва» Кирила Тимошенка, на 2021 рік передбачено оновлення 177 приймальних відділень.

Джерело: офіційний сайт Херсонської ОДА