Підсумки виконання бюджету Каланчацької селищної територіальної громади за I квартал 2021 року

Дата: 08.04.2021 09:00

Фото без описуФактично за січень-березень 2021 року до загального фонду бюджету селищної територіальної громади надійшло доходів у сумі 31939,5 тис. грн., що становить 113,5 % до уточненого плану на цей період.

Власних та закріплених доходів отримано 16459,2 тис. грн. або 131,2 до плану першого кварталу 2021 року, що на 4052,0 тис. грн. більше фактичних надходжень відповідного періоду 2020 року.
За звітний період не виконано заплановані обсяги надходжень по єдиному податку (надійшло 2706,0 тис. грн., план  2974,0 тис. грн., що на 268,0 тис. грн. або 9,0 % менше планових показників на цей період).
Крім того, надійшла незапланована рентна плата за користування надрами в сумі 1,5 тис. грн., податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів житлової нерухомості, в сумі 5,2 тис. грн. та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об’єктів нежитлової нерухомості, в сумі 20,6 тис. грн.

До спеціального фонду селищного бюджету надійшло 1122,9  тис. грн., при плані 428,8 тис. грн., що в 2,6 рази вище планових призначень першого кварталу 2021 року.

В повному обсязі отримано з державного бюджету базову дотацію та освітню субвенцію. Також, за звітний період до бюджету селищної територіальної громади надійшли:

• дотація з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 402,1 тис. грн.;
  • субвенція з обласного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  в сумі 33,6 тис. грн.;
  • субвенція на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 211,6 тис. грн.;
  • інша субвенція з обласного бюджету в сумі 5,5 тис. грн.

Видатки загального фонду бюджету селищної територіальної громади при планових призначеннях 41280,1 тис. грн. проведено в сумі 34004,8 тис. грн., або 83,9 % до уточненого плану звітного періоду. З урахуванням міжбюджетних трансфертів виконання становить 83,9 %.
Із загальної суми видатків по загальному фонду на фінансування соціально-культурної сфери спрямовано 29852,8 тис. грн., у тому числі на:

• освіту – 25879,6 тис. грн.;
  • охорону здоров'я – 671,1 тис. грн.;
  • соціальний захист та соціальне забезпечення – 893,0 тис. грн.;
  • культуру та мистецтво –1927,3 тис. грн.,
  • фізкультуру і спорт – 481,8 тис. грн.

У першу чергу фінансові ресурси бюджету селищної територіальної громади спрямовувались на фінансування захищених статей, зокрема, на заробітну плату з нарахуваннями  працівників бюджетних установ із загального фонду витрачено 29988,6 тис. грн., на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 1747,8 тис. грн.
Виплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетної сфери проведена в повному обсязі.
Виплата комунальних послуг та енергоносіїв  проведена в повному обсязі до фактичних нарахувань.
Кредиторська заборгованість станом на 01 квітня 2021 року відсутня.
Дебіторська заборгованість установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету станом на 01 квітня 2021 року складає 7,5 тис. грн., в порівнянні з початком року зменшилась на 2,5 тис. грн.
З резервного фонду бюджету селищної територіальної громади за перший квартал 2021 року, кошти не виділялися.

Начальник фінансового відділу                                           Валентина ШВЕЦЬ