Людмила Бабенко: "Для збереження здоров’я необхідно вакцинуватися та дотримуватись карантинних обмежень»

Дата: 08.04.2021 16:49

Фото без описуПандемія COVID-19 внесла значні корективи в життя кожного українця, і сьогодні життєво необхідно продовжувати дотримуватись всіх карантинних обмежень.

Не менш важливим та ефективним  способом у боротьбі з COVID-19 є вакцинація. Для досягнення колективного імунітету треба вакцинувати не менше як 75 % загальної кількості населення. І хоча, кампанія  вакцинації населення триває вже досить значний час, велика кількість мешканців нашої громади досі ставиться до щеплень  з обережністю або й зовсім із скептицизмом.

Чому громадяни бояться щеплень? Звідки беруться антивакцинальні настрої?

Низький рівень обізнаності є передумовою до легковірного сприйняття негативної інформації про наслідки щеплень, яку періодично публікують у соціальних мережах, - розповідає головна лікарка Каланчацького ЦПМСД Людмила БАБЕНКО.

Людмила Володимирівна відмічає, що легко перенесла щеплення, було незначне підвищення температури, але за 1-2 дні все минулося.

Всім жителям громади, а особливо літнім людям, вона радить обов'язково вакцинуватися та дотримуватись протиепідемічних заходів, щоб зберегти своє життя й життя своїх близьких та рідних.