Проведено позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС

Дата: 09.04.2021 10:32

Фото без опису08 квітня 2021 року відбулося позачергове засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради.

На порядок денний виносилося питання про оцінку епідемічної ситуації на території Каланчацької територіальної громади та запровадження додаткових обмежувальних заходів.

"Ми вводимо додаткові  обмеження,  щоб наразі у населених пунктах громади зменшити захворюваність", - повідомила голова комісії Світлана Фоміна, розпочинаючи засідання.

"Є багато людей, які ігнорують обмеження.  Ми наголошуємо про важливість дотримання карантинних обмежень, але на жаль не всі дослуховуються", - зазначає головний лікар Каланчацької лікарні Руслан Греков.

Детальніше з протоколом засідання можна ознайомитися тут