Який склад вакцин від COVID-19?

Дата: 13.04.2021 15:32

Фото без описуСклад вакцин проти COVID-19 залежить від технології, що використовувалася для їх розробки.

В Україні вже використовують вакцину Covieshield/AstraZeneca та очікують на вакцину AstraZeneca південнокорейського виробника SK Bioscience, CoronaVac/Sinovac Biotech, Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Вакцини AstraZenecа різних виробників мають однаковий склад.

Важливо знати склад, щоб уникнути можливої алергічної реакції після щеплення. Якщо ви маєте підозру, що у вас можете бути алергічна реакція, обов’язково зверніться до вашого сімейного лікаря чи терапевта найближчої лікарні.

Детальніше про склад:

Джерело: офіційний сайт Херсонської ОДА