"ЗДОРОВ'Я БЕЗ СОРОМУ"

Дата: 21.04.2021 20:22

Фото без описуГромадське об'єднання «Дівчата» за підтримки UNICEF та уряду Німеччини реалізує всеукраїнську освітню програму із підвищення обізнаності з основ здоров’я та гігієни для школярів «Здоров’я без сорому».

Мета даного проєкту:

• Познайомити учнів зі здоровими гігієнічними практиками, що стосуються попередження COVID-19 та менструального здоров'я.
  • Дати учням інформацію про менструальний цикл, менструальну норму та основні засоби гігієни.
  • Сприяти формуванню в учнів розуміння і толерантного ставлення до менструації.

Даний проєкт направлений на дестигматизацію теми менструації, відверту розмову про будову тіла як дівчат, так і хлопчиків та його нормальні функції. Багатьом дівчатам не вистачає інформації про менструацію на час досягнення менархе. В інших немає можливості придбати сучасні засоби гігієни. В публічному просторі може не вистачати туалетів з закритими кабінками. Все це призводить до соціальних проблем, пов'язаних з менструацією, виключення з нормального ритму життя, інколи навіть цькування.

Заклади освіти нашої громади взяли участь у цьому  просвітницькому проєкті, у рамках якого було організовано  лекції «Здоров’я без сорому» для учнів 5-11 класів.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису