КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

До вшанування 35 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС

Дата: 22.04.2021 10:24
Кількість переглядів: 386

Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. Вибух, що стався 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці атомної електростанції, уже багато років не втихає у нашій свідомості. Від цієї жахливої аварії, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління, постраждали мільйони людей.

До 35 роковин Чорнобильської катастрофи у Каланчацькій громаді заплановано проведення різноманітних заходів. Відповідне рішення прийнято 21 квітня поточного року на засіданні виконавчого комітету селищної ради.

26 квітня 2021 року за участю представників влади та громадськості відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку Жертвам Чорнобильської катастрофи.
Також, у закладах освіти та культури, за окремим графіком, будуть проведені тематичні книжкові виставки, години пам’яті, виховні години, конкурси дитячих малюнків тощо.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19 на території громади частина заходів будуть проведені в режимі online.