23 квітня відбувся День благоустрою в Каланчацькій громаді

Дата: 23.04.2021 20:56

Фото без описуТрадиційно навесні проводиться щорічна акція «За чисте довкілля» на території  Каланчацької громади. Цей період великого весняного прибирання згуртовує небайдужих мешканців довкола надзвичайно потрібної та актуальної мети – навести чистоту і порядок.

От і сьогодні, 23 квітня, в усіх населених пунктах нашої громади відбувся День благоустрою. Завзято, згуртовано та з піднесеним настроєм працівники установ та організацій, жителі сіл та селища виконували різноманітні роботи, а саме: підмітали, збирали сміття,   впорядковували клумби, прибирали в парку, на кладовищах тощо.

Чітко, продумано, злагоджено кипіла робота у парку в селищі Каланчак. За це велика вдячність громадським активістам, які долучилися до цієї справи,  та працівникам виконавчих органів селищної ради  Білоброву І., Феде А., Даньку В., Овчаренку В. та іншим.

Варто відзначити всіх старост громади, які не тільки організували роботу з благоустрою  у підпорядкованих населених пунктах, а й особисто взяли активну участь у наведенні ладу в рідних селах.

Зокрема, жителі села Новопавлівка на чолі з старостою Гаффаровою Н.М. майже місяць своїми силами упорядковували територію кладовища. Не легко було працювати, та результатом всі задоволені.

Сила громади в єдності її жителів, майбутнє громади і її процвітання залежить від кожного з нас!

Фото без опису   Фото без опису   Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету