Звернення селищного голови Світлани Фоміної до мешканців Каланчацької територіальної громади

Дата: 29.04.2021 17:56

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Дуже прикро, що світле свято Великодня та поминальні дні припадають на період коли увесь світ бореться з небезпечною коронавірусною хворобою COVID-19. Карантинні обмеження, які запроваджуються урядом країни з метою недопущення поширення пандемії, сприймаються українцями неоднозначно.

Тому звертаюся до всіх мешканців громади з проханням дотримуватися рекомендацій для безпечного святкування Великодня в умовах карантину. А саме:
1) під час святкового служіння, благословення та освячення їжі всі присутні повинні бути в масках як усередині приміщення, так і на вулиці;
2) літнім людям та людям з хронічними захворюваннями краще утриматися від відвідування храмів, а святковий кошик освятити біля храму, дотримуючись безпечної дистанції (не менш як 1,5 метра).

Теж саме стосується і поминальних заходів, які традиційно відбуваються після пасхальних днів. За рішенням регіональної комісії з ТЕБ та НС працівниками поліції буде здійснюватися посилений контроль за недопущенням вживання спиртних напоїв на кладовищах та в інших місцях поховань під час поминальних днів.

Можливість згадати своїх померлих рідних існує не тільки раз на рік: незабаром буде Троїцька поминальна субота. Але ж подумки можна кожного дня молитвою згадати всіх тих, хто зараз не з нами.

Я вірю, що ви з розумінням сприймете цю інформацію.  Дуже скоро пандемія мине і всі ми повернемося до звичного життя.

Пам’ятайте! Найголовніша цінність – це людське життя. Бережіть себе та своїх рідних!