Вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 07.05.2021 14:28

Фото без опису8 й 9 травня вся Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці дні присвячені людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Минають десятиліття… Народжуються і виростають нові покоління. Але в пам'яті народній ніколи не згасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.

Від імені депутатського корпусу, працівників виконавчих органів ради та від себе особисто сердечно вітаю ветеранів-фронтовиків, працівників тилу, всіх жителів громади з великим і світлим святом Перемоги!

Низько вклоняємося ветеранам Другої світової війни та бажаємо їм міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму, миру і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава героям!

З повагою Світлана Фоміна, Каланчацький селищний голова