ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!

Дата: 09.05.2021 15:03

…Вогняні сорокові. Біль. Страждання. Кров. Руїни. Як багато горя принесла ця жорстока і нещадна війна. Мільйони українців, представників інших націй і народностей, що населяють нашу державу, віддали своє життя за честь, свободу і незалежність не тільки України, а і всієї Європи.

Роки війни відійшли в історію. Посивіли ветерани, виросли їх діти, онуки, підростають правнуки. 76 років як відгриміли салюти на честь Перемоги. І цей світлий день і щастя жити, ціною своєї юності і навіть ціною життя, подарували нам шановні наші ветерани. І ніколи не забудуть їх нащадки, і імена їхні назавжди залишаться в пам’яті народній!

Імен, хоч скільки називай,
Усіх злічить не можна –
За український рідний край
Боєць боровся кожний.
Життя свого не пощадив
У ту хвилину грізну…
І кожен з нас би так вчинив,
Умер би за Вітчизну!
                           (В.Гуля)

Подвиги наших земляків, що воювали на фронтах Другої світової війни, Миколи Олександровича Шахова, Володимира Федоровича Челишева, Якова Петровича Сировського є прикладом для молодого покоління.

Наш земний уклін усім ветеранам, усім хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, усім хто піднімав з руїн і відроджував Батьківщину. Мужність, життєва мудрість, ставлення ветеранів до ратного і громадянського обов'язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок – бути гідними їхнього життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.