КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Урочиста церемонія покладання квітів з нагоди 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2021 16:05
Кількість переглядів: 459

09 травня, з нагоди 76 –ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіалу та пам’ятних знаків воїнам, які загинули на фронтах Другої світової війни.

У заході взяли участь селищний голова Світлана Фоміна,  заступник голови Скадовської районної ради Валентин Рильський, голова громадської організації ветеранів Надія Куюн, представники виконавчих органів селищної ради, військові, небайдужі мешканці селища.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх воїнів-захисників Батьківщини, які віддали свої життя заради миру та злагоди на Українській землі.