14 травня відбувся святковий захід до Дня Європи в Україні

Дата: 14.05.2021 18:33

Фото без опису14 травня 2021 року на площі імені Т.Шевченка у селищі Каланчак відбувся святковий захід до Дня Європи в Україні. Близько сотні небайдужих громадян долучилися до святкування. Це працівники виконавчих органів селищної ради, військові, громадські об’єднання, школярі.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулась селищний голова Світлана Фоміна.

У своєму виступі вона зазначила: «Нехай це свято нагадує нам, що Європа починається  не за кордоном України – вона починається із кожного з нас. Потрібно, щоб кожен почав будувати Європу в Україні, починаючи з власної вулиці, власного села чи селища. Впевнена, що незважаючи на всі перепони і труднощі, ми будемо крок за кроком наближатися до високого європейського рівня життя».

Почесне право підняти Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу було надано найкращим учням ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1» Харитоновій Катерині та Левицькому Івану.

Святкового настрою додали музичні номери у виконанні неперевершеного співака Олександра Крайнова, популярного молодіжного ансамблю «Злагода» та народного гурту «ХТО» Жовтневського СБК.

Фото без опису   Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету