КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

«Діти – наше майбутнє»: відбулося свято у Новоолександрівці

Дата: 30.05.2021 15:37
Кількість переглядів: 320

Сьогодні, 30 травня 2021 року, у селі Новоолександрівка відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей.

Староста села Наталя Гаффарова привітала усіх учасників святкового дійства та побажала дітлахам веселих канікул і гарного відпочинку.
Із найкращими побажаннями та подарунками завітали на свято Каланчацький селищний голова С.В. Фоміна, депутат Херсонської обласної ради М.М. Чухлядь, депутат Каланчацької селищної ради О.Г. Посвалюк, голова ф/г «Олександрівське» С.І. Закльопний, голова ф/г «Лан» О.Б. Муляр, директор Новоолександрівської гімназії Ю.О. Василенко.

Сучасні пісні, ритмічні та запальні  танці, щирі слова ведучих створили піднесену святкову атмосферу.
Серед дітлахів, присутніх на святі, був іменинник, якого привітали оплесками та вручили подарунок.

Та свято не обмежилося концертом – на дітвору чекало веселе продовження – лялькова вистава, батути, конкурси.   Кожен охочий зміг поласувати морозивом та лимонадом.

Родзинкою свята стало закладення капсули часу з побажаннями майбутнім поколінням, за що велика вдячність О.Б.Муляру.

Радісні, щасливі діти, що може бути важливіше! А тому, дуже хочеться, щоб діти в усьому світі,  не  тільки  на  свято, а щодня, щохвилини були радісними і щасливими,  відчували мамине тепло і ласку,  батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.