Свято дитинства у Каланчаку

Дата: 31.05.2021 13:14

Фото без опису31 травня у Каланчаку для дітей з усіх куточків нашої громади було влаштовано свято дитинства.
Урочисте відкриття святкового дійства почалося на парапеті Головного будинку культури.

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася секретар Каланчацької селищної ради Ірина Крючкова, яка побажала дітлахам здоров’я, миру та веселих канікул.

До уваги глядачів учасники свята презентували концертну програму із запальними піснями, танцювальними композиціями та цікавими художніми номерами. Судячи з оплесків, що лунали звідусіль, ми ще раз переконалися в тому, що наші діти дуже талановиті і ми маємо ким пишатися.

А продовжилося святкування Міжнародного дня захисту дітей веселою ходою з різнокольоровими парасольками.
Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям.
Також у парковій зоні на дітей чекали батути, розважальні ігри та солодощі.

Щира подяка організаторам свята за веселий дитячий сміх, позитивні емоції та морозиво. Окрема подяка небайдужим мешканцям громади – Валентину Баркевичу, Катерині Сальник, Олегу Самойлову, Олені Левчук за солодкі напої для діток.

Свято дитинства вдалося на  славу!

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради