Привітання селищного голови з Днем журналіста України

Дата: 06.06.2021 09:31

Фото без описуСьогодні українські журналісти відзначають своє професійне свято. Саме цього дня, 6 червня 1992 року, Спілка журналістів України була прийнята до Міжнародної федерації журналістів, яка є найбільшою в світі організацією професійних працівників ЗМІ.

Щиро вітаю усіх тих, кому ми зобов’язані цікавими новинами, яскравими репортажами, найгучнішими сенсаціями, для кого журналістика не просто професія, а стан душі, покликання життя.

У цей святковий для вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, високих рейтингів, великих тиражів, поповнення аудиторії, розширення кола друзів.
Нехай Бог дарує вам і вашим рідним добру долю. Хай Вас завжди супроводжують удача й творче натхнення!

Каланчацький селищний голова Світлана Фоміна