Заходи щодо проведення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 17.06.2021 08:19

Фото без описуДо Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відзначають щорічно 22 червня, у громаді відбудуться тематичні виставки, церемонії покладання квітів, поминальний молебень. Відповідний план заходів із підготовки і відзначення цього скорботного дня затверджено рішенням виконавчого комітету від 16.06.2021 року № 94.

22 червня об 08:30 год. біля меморіалу загиблим воїнам буде проведено поминальний молебень за загиблими захисниками Батьківщини.

У цей же день о 10:00 год. відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків воїнам, які загинули на фронтах Другої світової війни в усіх населених пунктах громади. На будівлях органів державної влади та місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій буде приспущено Державний Прапор України із чорними стрічками.

21-22 червня в бібліотеках Каланчацької ЦБС за окремим графіком відбудуться тематичні години, книжково-ілюстровані виставки, присвячені безсмертному подвигу наших співвітчизників.