Заходи з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2021 18:37

Фото без описуСьогодні, 18 червня, у кабінеті головного лікаря КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» було напрочуд людно і гамірно - напередодні професійного свята медичні працівники приймали вітання.

Захід зібрав чимало поважних гостей, серед яких голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш, який, не шкодуючи слів вдячності за нелегку і самовіддану працю, привітав медиків з прийдешнім святом.

Долучилася до привітань і секретар Каланчацької селищної ради Ірина Крючкова. У своїй промові вона зазначила, що професія медика почесна,  важлива і разом з тим дуже відповідальна.

З вітальним словом до своїх колег звернулася головний лікар закладу Людмила Бабенко. Вона подякувала всім присутнім за чуйні серця, доброту та побажала їм міцного здоров’я, радості, оптимізму, наснаги для благородних справ.

За багаторічну віддану працю, безмежне милосердя, професіоналізм та з нагоди професійного свята кращим медпрацівникам Каланчацького ЦПМСД вручили грамоти та подяки.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету