У КНП «Каланчацька лікарня» відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2021 18:43

Фото без опису18 червня 2021 року у конференц-залі КНП «Каланчацька лікарня» відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Привітавши присутніх, розпочав святковий захід головний лікар Руслан Греков. У своєму виступі він висловив працівникам лікарні теплі слова вдячності за віддану працю та побажав професійних здобутків, невичерпної енергії та людської пошани.

Звертаючись з вітальним словом до медичних працівників, секретар Каланчацької селищної ради Ірина Крючкова відзначила,  що призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому професія медика була, є і буде однією з найблагородніших.

Окрім теплих слів  та привітань, медичних працівників Каланчацької лікарні відзначили грамотами та подяками за особисті заслуги у розвитку охорони здоров’я, професіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконкому