ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2021 14:22

Фото без описуЩороку 22 червня, у День Скорботи і пам’яті жертв війни, український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

З нагоди цієї трагічної дати у всіх населених пунктах Каланчацької територіальної громади відбулись пам’ятні заходи.

Зокрема, в селищі Каланчак о 08:30 год. настоятель Михайлівського храму протоієрей Михайло Кулина провів поминальний молебень за загиблими у Другій Світовій війні.
Після чого учасники заходу поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх воїнів-захисників Батьківщини, які віддали свої життя заради миру та злагоди на українській землі.

У с. Новоолександрівка відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. Урочистим покладанням квітів  до пам’ятника загиблим воїнам присутні віддали шану всім загиблим під час війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я.

Пам’ять про нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій, навіки залишиться у наших вдячних серцях. І ми, нащадки, у пошані схиляємо голови перед мільйонами загиблих українців, які боролися і перемогли в тій страшній війні.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису