"ЖИВЧИКИ" - наша гордість

Дата: 24.06.2021 11:07

«Живчики»…  Цей дивовижний хореографічний колектив став однією з перлин Херсонщини. Створений восени 1996 року, він виховав не одне покоління любителів танцю.

Засновником колективу та незмінним його  керівником є Шиян Олена Василівна,  яка, до речі, святкує сьогодні свій День народження.

У 2003 році колективу присвоєно звання «Зразковий художній колектив»,  у  2009 році  - звання «Народний  художній колектив».

Протягом усього часу свого існування колектив «Живчики» бере участь у численних Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах і фестивалях та має чимало досягнень і перемог у своєму арсеналі.

Хореографічні композиції учасників цього колективу – справжня окраса всіх культурно-мистецьких заходів нашої громади.

Вихованці колективу мають різну фізичну та хореографічну підготовку, та завдяки наполегливості цілеспрямовано йдуть до мети, вболівають один за одного під час виступів на конкурсах.

І де б не були, і чим би не займалися колишні «живчики», незмінно одне – вони пам'ятають і люблять колектив, в якому навчилися відчувати музику, танець, працювати і цінувати дружбу.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради